Jdi na obsah Jdi na menu
 


Fotbalový turnaj Vysoké Mýto 2010

6. 3. 2010

Obrazek

První sportovní akcí roku 2010 byl fotbalový turnaj ve Vysokém Mýtě. Turnaje jsme se zúčastnili coby obhájci prvenství loňského premiérového ročníku.

Konkurence byla obdobná jako loni jen Orličáky vyměnil tým z Jamného který měl ve svých řadách několik aktivních fotbalistů a právě oni byli největším favoritem.

Do turnaje jsme vstoupili zápasem se sousedy z Kunčic. Oboustranně aktivní fotbálek se musel líbit všem přihlížejícím a skóre se přelévalo jako na houpačce . Dvanáctiminutová doba zápasu vypršela v okamžiku kdy bylo 3:2 pro nás. Následovalo utkání s Dolním Třešňovcem ve kterém jsme sice nedokázali převahu vyjádřit střelecky ale jediná přesná trefa rozhodla o naší výhře 1:0. V dalším utkání jsme narazili na domácí posílený tým. V páté minutě jsme už 2:0 vedli jenže pak se v jednom ze soubojů zranil náš nejlepší střelec David Kovář a učinkování v turnaji pro něj skončilo. Zbytek zápasu jsme dohráli poněkud zakřiknutě a Mýto toho náležitě využilo. S trochou štěstí vyrovnalo a souboj skončil smírně 2:2.  Velmi vlažně jsme začali i následující utkání s Červenou , jako by jsme čekali že se porazí sami. K větší aktivitě nás nastartoval až gól v naší síti. Náš následující tlak vyvrcholil vyrovnávacím gólem a rozbitým oknem. Víc jme toho nestihli a zápas skončil 1:1. Tento výsledek nám stále zajišťoval možnost obhajoby prvenství ovšem jen za předpokladu že vyhrajeme poslední zápas se suverénním týmem Jamného který neztratil ani bod. S vědomím že skončíme nejhůř třetí jsme si řekli že nebudeme přemýšlet o výsledku a zahrajeme si fotbal. No a hráli jsme ho náramně. Nejenže jsme favoritovi turnaje nedovolili vstřelit gól ale nepustili jsme ho ani do žádané gólové šance. Tu svoji jsme zhruba v polovině utkání využili a vyhráli po parádním taktickém výkonu 1:0.

                               Díky tomu jsme vyhráli i celý turnaj.

Za předvedené výkony patří dík všem hráčům. Doufám že „Koviho“ kotník bude brzy v pořádku a 27.března budeme na Černovírském turnaji v UO stejně úspěšní.

.

Fotečky od Evči ZDE

.

.